Grandinterchampion UMBERTO of Merrity cats*CZ

GIC UMBERTO of Merrity cats*CZ

Narozen: 12.6.2017

Barva a varieta: Seal mitted (RAG n 04)

Matka: Kriystal Ebony Merrity Cats* CZ

Otec: IC Artush Royally Doll*CZ

Rodokmen: zde

Testy:

FeLV : negativní

FIV : negativní

HCM: N/N

PKD: N/N

Krevní skupina: A

K našim dvou kočičkám jsme si pořídili krásného kocoura Umberta. Umberto je neskutečný "pohodář", nic ho nepřekvapí a nerozhodí, má velice mírnou a klidnou povahu. Je velkého vzrůstu, má hezky tvarovanou hlavičku, perfektní uši a profil a hezkou barvu očí.

Nejsme zastánci klecových odchovů nebo chovu v uzavřených místnostech, proto máme našeho kocourka Umbera neboli Bertíka ubytovaného hned naproti v rodinném domě mých rodičů cca 20 metrů od nás. Má tak k dispozici celý domek a venkovní výběh. Je v neustálém lidském kontaktu, je vyloženě hýčkán a rozmazlován mými rodiči. Je zvyklý na nás i na děti, chodíme za ním každý den na návštěvy. Vyrůstá z něj vyrovnaný, pohodový kocour s pravou ragdollí povahou.

Stejně tak i on je zvyklý na běžné domácí zvuky a dokonce mu ani nevadí, když na něj "najíždí" automatický vysavač. Rychle přišel na to, že do něj párkrát strčí a pak ho objede, takže žádné zvedání nebude :-).

V baráčku s ním žije i fenka yorkšírského teriéra, která se s ním velmi dobře sžila. Jsou z nich parťáci a rovnoprávní členové rodiny.

Umberta jsme si dovezli ze severní Moravy z chovatelské stanice Merrity Cats, CZ.

V březnu 2020 mu byl přiznán titul GRANDINTERCHAMPION.

V říjnu 2018 mu byl přiznán titul CHAMPION a následně INTERCHAMPION.