Kastrát - Interchampion WREN Pragdolls, CZ

Po zhodnocení všech pro a proti jsem se rozhodla najít nový trvalý domov pro naši kočičku Wren Pragdolls. I přes naši dlouhodobou snahu spřátelit ji s ostatními mladšími kočičími členkami naší domácnosti musím přiznat, že se to nepovedlo a nesnese se s nimi. Bohužel z její strany docházelo na šikanování a ubližování, a tak jsem je musela oddělit.

Jako chovatel musím dbát na to, aby moje "kočičí rodina" byla hlavně v psychické pohodě, nestrádala a nebyla ve stresu.

Wren je velmi společenská kočička, miluje lidskou společnost. Není to ten typ kočky, co zaleze pod gauč, když přijde návštěva, naopak si lehne doprostřed místnosti a sleduje veškeré dění okolo. Proto její budoucnost nevidím v trvalé izolaci, to si opravdu nezaslouží, já i ona bychom tím trpěly. Lepším řešením určitě je, že jí najdu nový láskyplný domov, kde bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem.

Hledám jí domov, ve kterém bude jedinou kočkou a raději i bez pejska. S lidmi nemá žádný problém, je velmi společenská, hravá, má ráda děti. Pravidelně nás chodí masírovat ťapinkami, miluje drbání pod bradičkou. Je čistotná a ve výborné kondici.

I ona odejde do nového domova s Kupní smlouvou, průkazem původu a europasem, je očipovaná a dostane výbavičku. Její cena bude samozřejmě nižší, než je cena za mladé koťátko. Je již vykastrovaná.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: ragdol@lawren.cz nebo přes kontaktní formulář zde. Napište mi něco víc o sobě. Děkuji.

IC WREN Pragdolls*CZ

Narozena: 11.3.2017

Barva a varieta: Blue mitted (RAG a 04)

Matka: Megi Koci Szarm*PL

Otec: Lagos Ragissa*PL

Rodokmen: ZDE


Testy:

FeLV : negativní

FIV : negativní

HCM: N/N

PKD: N/N

Krevní skupina: A

V únoru 2019 jí byl přiznán titul INTERCHAMPION.

V květnu 2018 jí byl přiznán titul CHAMPION.