Jak to chodí u nás

Návštěva u nás

Samotná koupě u nás funguje, tak že upřednostňujeme osobní návštěvu. Pro Vás jako zájemce je určitě dobré vidět v jakém prostředí koťátko vyrůstá, jak se chová, zda není vystrašené, nemocné. Při návštěvě u nás uvidíte matku i otce koťátek. V klidu pak můžeme probrat i Vaše dotazy.

Návštěvy u koťátek dovolujeme zhruba od 8.-9. týdne věku koťátek, kdy mají po prvním očkování.

Po rozhodnutí o koupi konkrétního koťátka se skládá rezervační poplatek, rezervace je pak závazná. Zajistí Vám, že vybrané kotě nebudeme dále nabízet nikomu jinému a nám, že kotě těsně před odběrem neodřeknete. Tento rezervační poplatek je v případě odřeknutí koupě ze strany kupujícího nevratný. Bude použit na krmení a náklady spojené s dalším prodejem. Při vyzvednutí koťátka Vám bude odečten z kupní ceny, při nevyzvednutí propadá poplatek naší CHS.

Ponechávám si právo odmítnout prodej jakéhokoliv kotěte z naší CHS, v tomto případě bude rezervační poplatek vrácen. Vše je řádně dokumentováno kupní smlouvou.

Jak probíhá rezervace 

Do 9. týdně věku koťátka je možná pouze předběžná rezervace.

KOŤÁTKO je:

K dispozici - koťátko je volné a je možné se o něj zajímat.

Vyhodnocování - čekáme na jeho další vývoj (chovnost, výstavy).

Předběžná rezervace - koťátko je zatím předběžně rezervováno (do 1. návštěvy u nás) nebo                                                    očekáváme zaplacení rezervačního poplatku.

Zadané - koťátko je závazně zadané, byl na něj složen rezervační poplatek.

V novém domově - koťátko je již v nové rodině.