RAGDOLL KOŤÁTKA

KOŤÁTKA

Koťátkům se věnujeme s láskou a maximální péčí. Už od malých miminek je zvykáme na lidskou přítomnost a lidský dotyk, mazlíme je a hrajeme si s nimi. Kočky ani koťátka nechováme v klecích ani je nezavíráme do prázdných, opuštěných místností. 

Koťátka od nás odcházejí do nových domovů správně socializovaná, čistotná, vychovaná, mají správné hygienické návyky, jsou společenská, hravá. Jsou zvyklá na běžný chod domácnosti, na další zvířátka a milující lidskou společnost. Jsou a naučená na kočičí WC, používají škrabadlo baští různorodou kvalitní kotěcí stravu. Po příchodů do nových domovů se velice rychle adaptují.

Jakožto členové ČSCH a FIFE dodržujeme Chovatelský řád a předpisy těchto organizací, které jsou pro slušného chovatele samozřejmostí. Všechna naše koťátka prodáváme pouze s průkazy původu (PP). 

Naše koťátka pocházejí z rodinného chovu, kde jsou jejich rodiče testováni na infekční nemoci FIV a FeLV a na genetické nemoci HCM (Hypertrofie srdečního svalu) a PKD (Polycystické onemocnění ledvin).

Koťátka od nás odcházejí do nových domovů mezi 14. - 17. týdnem. Všechna koťátka na mazlíčka jsou již vykastrovaná. Jsou naprosto zdravá, 3x odčervená, 2x plně oočkovaná. Mají Mezinárodní EU pas - očkovací průkaz, jsou nezaměnitelně označena = očipována čipem Datamars, který je zaregistrovan v Národním registru zvířat. 

Dostanou originál Průkazu původu FIFe vydaným Českým Svazem Chovatelů v Praze a malou výbavičku do prvních dnů. Kupní smlouva s kopiemi všech zdravotních testů jeho rodičů s negativními výsledky, zdravotní záruka na genetické nemoci (HCM, PKD) a doživotní chovatelský servis jsou samozřejmostí.