VRH *U*

Vrh *U*

Náš první letošní vrh koťátek se narodil 15.2.2023 naší kočičce Lassie, otcem koťátek je Falco. Máme dva kocourky 💙 💙 a jednu kočičku ❤️.

Koťátkům se daří dobře, všechna jsou po rodičích ve varietě a barvě blue bicolor.

1.4.23 koťátkům se daří dobře, už krásně baští a všichni už chodí na kočičí WC. 

8.4. 23 Z tohoto vrhu máme zatím volného jen jednoho kocourka na mazlíčka - Umberta neboli Bertíčka. Pro tohoto kocourka hledáme novou vhodnou rodinu, které nebude vadit jeho "handicap".

11.4.23 Pro kocourka Bertíka už novou rodinu máme a myslím, že úplně úžasnou :-). Od 26.5. 23 je už Bertík ve své nové rodině.

9.6.23 Máme volnou kočičku USSINKU ❤️ a kocourka URIELKA 💙 Oba mají skvělé kontaktní povahy, jsou mazlivý, hravý, velmi společenští a správně socializovaní. Koťátkům je 16. týdnu, jsou již po kastraci a začínají se rozhlížet po vhodných milujících domovech.

13.6.23 Tak už i Ussie a Uriel odjeli do nového domova. Odjeli oba společně, za což jsem moc ráda, myslím, že se budou mít v nové rodině naprosto úžasně. A věřím, že přinesou dvojnásobné štěstí a dvojnásobnou radost a lásku 🥰

Všechna koťátka z tohoto vrhu jsou již v nových domovech.

Jméno                        Pohlaví         Barva a varieta       Stav rezervace     Fotogalerie 

UMBERTO de Lawren      kocourek         blue bicolor                  v novém domově       ZDE

URIEL de Lawren              kocourek         blue bicolor                  v novém domově      ZDE          

USSIE de Lawren              kočička            blue bicolor                  v novém domově       ZDE

Uriel de Lawren
Uriel de Lawren
Ussie de Lawren
Ussie de Lawren

Máte-li zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, tak nás prosím kontaktujte. Napište pár slov o sobě a o Vašich představách na koťátko.

Bertík se z koťátek narodil jako první. Bohužel byl pro hladký průběh porodu ve špatné poloze a zůstal "zaklíněný" v porodních cestách a při snaze uvolnit ho se mu natrhl ocásek. Ale byl to velký bojovník a měl se čile k světu, hlavně tedy k máminu cecíku. Tři dny po porodu mu byla u paní veterinářky provedena odborná amputace ocásku. 

Bertíček se svým handicapem vyrovnal velmi dobře, nemá žádné další zdravotní následky.  Jak Bertík vypadá - Ragdoll bez ocásku se můžete podívat na videích ZDE nebo ZDE nebo v jeho fotogalerii ZDE.

Matka: CH Miss LASSIE Amicomollis*BY, blue bicolor (RAG a 03), HCM - N/N, PKD - N/N), testy na FeLV, FIV - negativní

Otec: EARL Zoemuses*RU, blue bicolor (RAG a 03), HCM - N/N, PKD - N/N), testy na FeLV, FIV - negativní

Rodokmen: ZDE

Společná fotogalerie: ZDE