Kastrát - HAVANA Koci Eden, PL

Velmi dlouho jsem rozvažovala, zda Havanku ponechat v našem chovném programu nebo ne. Je to moc milá kočička, s velmi pěkným rodokmenem, zůstala však drobná. Měla pouze jeden vrh koťátek a ten ji dal poměrně hodně zabrat. Zároveň měla časté říje, které ji vysilovaly. Při rozhodování, zda jí zkusit dát nějaký typ "kočičí antikoncepce", která není všeobecně moc doporučována, nebo ji nechat vykastrovat, bylo rozhodnutí jasné. Havanka bude spokojenější jako milovaný mazlíček než jako chovná kočička "za každou cenu".

Toto rozhodnutí šlo ruku v ruce i s tím, že v době, kdy jsem začala uvažovat o její kastraci, tak se mi ozvali dva úžasní majitelé kocourka Niela de Lawren z našeho odchovu. Přemýšleli, že by pořídili parťáka k jejich už téměř ročnímu kocourkovi. A protože jsem vím, jak se má Nielek neskutečně dobře, tak jsem věděla, že lepší novou rodinu bych si pro ní ani nemohla přát :-) Dalším bonusem je i to, že Havanka teď bydlí cca 30 minut od nás a my jí, tak můžeme navštěvovat :-)

Jsem hrozně moc ráda, že naše tříletá Havanka našla tak úžasný milující domov a skvělého kočičího parťáka :-) Moc děkuji Ilonce a Filipovi za krásný domov a péči o Havanku!

FOTOGALERIE Z NOVÉHO DOMOVA

HAVANA Koci Eden, PL

Narozena: 26.8.2017

Barva: Blue bicolor (RAG a 03)

Matka: Deja Vu Koci Eden *PL

Otec: Marlcreek Harley- Davidson *CA

Rodokmen: ZDE

Testy:

FeLV : negativní

FIV : negativní

HCM: N/N

PKD: N/N

Krevní skupina: A