Ragdoll koťata - vrh *M*

Vrh *M*

Dne 19.02.2019 se naší kočičce Havaně narodilo pět koťátek. Je to skoro až k neuvěření, ale všechno to jsou "kluci jako buci " :-) Jsou tři seal bicolor , dva jsou blue jeden bicolor a druhý mitted.

Všechna koťátka z tohoto vrhu, jsou již v nových domovech.


Koťátko          Pohlaví           Barva a varieta           Stav rezervace                  Fotogalerie

Mack               kocourek        Seal bicolor                 v novém domově             foto

Margo             kocourek        Seal bicolor                 v novém domově             foto 

Matty              kocourek         Seal bicolor                v novém domově             foto

Mikael            kocourek         Blue mitted                 v novém domově             foto

Mixii               kocourek         Blue bicolor                v novém domově             foto   

Koťátkům je již 15 týdnů a většina z nich už dělá radost v nových rodinách. Doma máme ještě Mixiího, ten odejde do nového domova tuto sobotu, a Macka, který půjde dělat radost o týden později :-)

První z kocourků, který odjel do nového domova byl Matty, pak následoval Mikael a druhý den hned Margo. Věříme, že se jim v nových domovech bude líbit a budou svým novým rodinám přinášet hodně radosti, lásky a zábavy :-)

Aktuálně je kocourkům 13 týdnů, mají za sebou kastraci a očipování. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací. Už tu vesele řádí, jako kdyby se nic nedělo :-) Asi největší trauma měli z hladovky před operací, večeři ještě dostali, ale pak už nic. Také hned, jak jsme dorazili domů, se po narkóze ještě trochu motali, ale hlavičky nad miskou s jídlem udrželi :-) Samotný odběr by tedy mohl být od začátku příštího týdne, ale předpokládám, že většina nových "páníčků" chce být s kocourky ze začátku doma, tak počítáme s prvním červnovým víkendem, jak bylo v plánu.

Kocourkům bylo 12 týdnů, všichni už baští masíčko (přemražené syrové nebo vařené) a granulky. Jejich aktuální váha je v okolo 2 kg . Havanka se je už snaží odstavovat, ale občas je ještě nechá "cucnout" mlíčka, ale už jen tak na chuť :-). Jsou čistotní, na WC chodí pouze na kočičí záchod. Mají za sebou druhé očkování, které proběhlo bez komplikací. V příštím týdnu je čeká kastrace a čipování. Do nových domovů tak budou odcházet začátkem června ve věku 14,5 týdne. Už nám z toho začíná být smutno, ale věříme, že se v nových domovech budou mít dobře a přinesou hodně radosti 💕

Více fotografií ZDE.

Aktuálně je koťátkům 9 týdnů :-) O Velikonočních svátcích se na kluky konečně mohly přijet podívat jejich nové rodiny. Byla to fajn setkání, myslím, že se kluci budou mít moc dobře :-) Teď jen nějaký ten týden vydržet, než budou kocourci smět  odjet do nových rodin :-)

Aktuálně je kocourkům 8 týdnů, mají za sebou první očkování, které zvládli zcela bez komplikací. Začínají se těšit na Velikonoční svátky, kdy k nám zavítají první návštěvy :-)

Dnes mají koťátka 7 týdnů :-) Ve fotogalerii naleznete aktuální fotografie. Kluci zkouší baštit přemražené kuřecí a krůtí masíčko a moc jim chutná. Jsou to naše zlatíčka :-)

Aktuálně je koťátkům 6 týdnů :-) Začínají pomalu baštit granulky, masíčko a plnotučný tvaroh, tak pěkně rostou. Mají rádi lidský kontakt, už se chodí pomazlit :-) Jejich hry jsou čím dál veselejší. Chodí už pěkně na jejich WC, jsou to šikulky!

Na všechny kocourky máme přijaté předběžné rezervace, tzn. že teprve ve věku 8 týdnů se rezervace buď stane závaznou a tím pádem nebudeme koťátko nikde nabízet, nebo se naopak koťátko "uvolní" pro dalšího zájemce.

Rodiče:   kočka   Havana Koci Eden, PL     a  kocour   IC Umberto of Merrity cats, CZ

HAVANA Koci Eden, PL
HAVANA Koci Eden, PL
IC UMBERTO of Merrity cats, CZ
IC UMBERTO of Merrity cats, CZ