Chovatelská stanice koček Ragdoll LAWREN

O NÁS

Bydlíme s našimi kočkami v prostorném rodinném domě na pomezí Středočeského a Ústeckého kraje nedaleko hory Říp. Jsme v neustálém kontaktu, kočky nám asistují u všeho dění, jsou součástí naší domácnosti. 

Jsou zvyklé na běžné ruchy domácnosti (vysavač, pračka, mixér, televize...) a nevyděsí je ani velký pes, kterého máme na zahradě. Zvykly si na pravidelné návštěvy babiččina malého pejska.

Mají k dispozici téměř celý dům, spoustu škrabadel, hraček a prostorné venkovní výběhy.

Velmi dbáme na jejich zdraví a dobrou kondici, samozřejmostí je pravidelná odborná veterinární péče, očkování a odčervování. Všechny naše chovné kočičky jsou testovány na infekční choroby FIV a FeLV a geneticky testované na vrozené onemocnění srdce (HCM) a ledvin (PKD), vše s negativním výsledkem N/N.
Klademe důraz na jejich kvalitní a vyváženou stravu. Kočičky krmíme pouze kvalitními prémiovými granulemi s vysokým podílem masa - Brit Care, Pro Plan, Purizon, N&D, Applaws, Roayl Canin. Dále dostávají kvalitní krůtí, kuřecí nebo hovězí maso, kvalitní konzervy Cosma Nature, Applaws, Schesir a spoustu zdravých kočičích pochoutek.
Kočičky chováme hlavně pro naši radost a potěšení. Jejich chov je pro nás koníčkem. Máme tři kočičky a dva kocoury a chceme tak v rodinném prostředí odchovávat zdravá, spokojená a co nejlépe socializovaná koťátka s pravou "ragdollí" povahou.

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii.

S kočičkami občas jezdíme i na výstavy, ale není to pro nás priorita. Zatím si převezly jen samá dobrá hodnocení.