RAGDOLL KOŤÁTKA

KOŤÁTKA

Koťátkům se věnujeme s láskou a maximální péčí. Pokud je to možné, máme doma vždy jen jeden vrh koťátek, tak abychom se jim mohli plně věnovat. Do nového domova tak odcházejí vymazlená, nebojácná, hravá a správně socializovaná, zvyklá na běžný chod domácnosti, na další zvířátka, děti. Jsou a naučená na kočičí WC, používají škrabadlo baští různorodou kotěcí stravu. Po příchodů do nových domovů se velice rychle adaptují.

Jakožto členové ČSCH a FIFE dodržujeme Chovatelský řád a předpisy těchto organizací, které jsou pro slušného chovatele samozřejmostí. Všechna naše koťátka prodáváme pouze s průkazy původu (PP). 

Naše koťátka pocházejí z rodinného chovu, kde jsou jejich rodiče testováni na infekční nemoci FIV a FeLV a na genetické nemoci HCM (Hypertrofie srdečního svalu) a PKD (Polycystické onemocnění ledvin).

Koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve 14.-16. týdnech věku. Jsou několikrát odčervená, 2x očkovaná (vakcínou Purevax RCPCh), mají Mezinárodní EU pas - očkovací průkaz, jsou očipována mikročipem Datamars, který je zaregistrovaný v Národním registru zvířat. Do nových domovů dostanou originál Průkazu původu, malou výbavičku (krmivo a hračky). Kupní smlouva a doživotní chovatelský servis jsou samozřejmostí. Koťátka prodávána na mazlíčka odcházejí do nového domova již vykastrovaná, přibližně ve věku 16. týdnů. 


Plánovaný vrh                 Chceme koťátko                Proč kotě s PP                Návštěva u nás


Jak probíhá rezervace 

KOŤÁTKO je:

Volné - koťátko je volné a je možné ho rezervovat.

Vyhodnocování - čekáme na jeho další vývoj (chovnost, výstavy).

Předběžná rezervace - koťátko je rezervováno, očekáváme zaplacení rezervačního poplatku. V případě nesložení rezervačního poplatku bude koťátko opět volné.

Zadané - koťátko závazně zadané, byl na něj složen rezervační poplatek.

V novém domově - koťátko je již v nové rodině.