RAGDOLL KOŤÁTKA

KOŤÁTKA

Koťátkům se věnujeme s láskou a maximální péčí. Už od malých miminek je zvykáme na lidskou přítomnost a lidský dotyk, mazlíme je a hrajeme si s nimi. Kočky ani koťátka nechováme v klecích ani je nezavíráme do prázdných, opuštěných místností. 

Koťátka od nás odcházejí do nových domovů správně socializovaná, čistotná, vychovaná, mají správné hygienické návyky, jsou společenská, hravá a nebojácná. Jsou zvyklá na běžný chod domácnosti, na další zvířátka a milující lidskou společnost. Jsou a naučená na kočičí WC, používají škrabadlo baští různorodou kvalitní kotěcí stravu. Po příchodů do nových domovů se velice rychle adaptují.

Jakožto členové ČSCH a FIFE dodržujeme Chovatelský řád a předpisy těchto organizací, které jsou pro slušného chovatele samozřejmostí. Všechna naše koťátka prodáváme pouze s průkazy původu (PP). 

Naše koťátka pocházejí z rodinného chovu, kde jsou jejich rodiče testováni na infekční nemoci FIV a FeLV a na genetické nemoci HCM (Hypertrofie srdečního svalu) a PKD (Polycystické onemocnění ledvin).

Koťátka od nás odcházejí do nových domovů mezi 13. - 16. týdnem. Všechna koťátka na mazlíčka jsou již vykastrovaná. Jsou naprosto zdravá, 3x odčervená, 2x plně oočkovaná. Mají Mezinárodní EU pas - očkovací průkaz, jsou nezaměnitelně označena = očipována čipem Datamars, který je zaregistrovan v Národním registru zvířat. 

Dostanou originál Průkazu původu FIFe vydaným Českým Svazem Chovatelů v Praze a malou výbavičku do prvních dnů. Kupní smlouva s kopiemi všech zdravotních testů jeho rodičů s negativními výsledky, zdravotní záruka na genetické nemoci (HCM, PKD) a doživotní chovatelský servis jsou samozřejmostí.